| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | Πολωνών δύναμης χρησιμότητας χάλυβα 2.5mm - 16mm γαλβανισμένη πάχος πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | γαλβανισμένοι πόλοι χάλυβα untility 12m Αφρική πόλοι με 3 επίπεδα όπλων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | πόλοι untility 12m Αφρική |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 150 250 450 500kg |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Ονομαστική τάση | 69kv-550kv |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από την κορυφή |
| Διορισμένη τάση | 10kv~550kv |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυθοποιία θερμής βύθισης (ASTM A123) |
| Δωμάτιο για | Μεταφορά και διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Q235 κωνικός χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί μετάδοσης χάλυβα με Galvanization ASTM A123 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35FT NEA |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Θεραπεία | Galvanization |