| Υλικό | 14m 500 Dan Electricity Transmission Steel |
|---|---|
| Ύψος τοποθέτησης | 14 μ. |
| Σχήμα | Στρογγυλό κωνικό? Οκταγωνικό κωνικό; Ευθεία τετράγωνο? Σωληνοειδές βήμα. Πολυγωνικός |
| Κράτες | Μονές ή διπλές αγκύλες σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | 11kv καυτή γαλβανισμένη σωλήνας μετάδοση δύναμης Πολωνού δύναμης χάλυβα πόλων γραμμών μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |