| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | NFA91121 |
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | παραδοσιακός χάλυβας Πολωνοί 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Ακτή του Ελεφαντοστού |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομικοί πόλοι |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυνατότητα ισχύος | 10kV σε 220kV |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά υλικά |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από τον άνω στύλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Φόρεμα για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Κώδικας προϊόντων | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 345kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 27.5m για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 27.5m για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |