| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35 m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Χρώμα | τελωνειακή απαίτηση |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής Q235 Q345 περισσότερο από 235/345mpa |
|---|---|
| Χρώμα | εξατομικευμένες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτό Galvanization ισχίων |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Εγγύηση | 15years |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Λιμένας | ΣΑΓΚΆΗ ΠΑΝΤΑ |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ύψος | 1080FT |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία του προϊόντος | Τυβλωμένος στύλος σωλήνων από χάλυβα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 25ft-70ft |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | 132kv 43m γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός καυτής εμβύθισης Πολωνών χάλυβα για Overheadline |
|---|---|
| Χρώμα | έθιμο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |