| Τύπος | ISO 16m ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα πόλων δύναμης χάλυβα 13kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός σύμπτυξης |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, Polygonal ή εκλεπτυμένος γύρω από |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 160km/h |
| Ύψος | 40FT |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m ή 2.3m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Τύπος | Οκτάγωνα μέρη Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης μορφής με την επεξεργασία πίσσας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 220KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Δύναμη | 11KV |
| Υλικό | ASTM A572 Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |