| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Matrial | ASTM A36 |
|---|---|
| Χρώμα | σαν τελωνειακά αιτήματα |
| Μήκος | 24379mm |
| Πάχος | 5mm |
| Επιφάνεια | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 2.75mm |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | NEA |
| Εξουσιοδότηση | 5 χρόνια |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Επιφάνεια | galvanization.average επένδυση περισσότερο από 80um |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 14m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |