| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, στρογγυλός, οκτάγωνος |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm 5mm |
| Ύψος | 25ft 90ft |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Κώδικας | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Βαθμός | Κατηγορία Ψ |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | 1.1 παράγοντας ασφάλειας |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Τύπος | ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Πολωνού χάλυβα 16m 13kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 132kv 43m γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός καυτής εμβύθισης Πολωνών χάλυβα για Overheadline |
|---|---|
| Χρώμα | έθιμο |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |