| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 69kv-110kv kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| συσκευασία | φύλλο φυσαλίδων, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Μήκος | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, Polygonal ή εκλεπτυμένος γύρω από |
| Αντίσταση φορτίων αέρα | 30m/s |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Βαθμός | Κατηγορία μια |
| Ύψος | 60ft |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Τύπος | 10M 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |