| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επεξεργασία Surgace | galvanization και πίσσα |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ανοχή του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί μετάλλων Πολωνού δύναμης χάλυβα χάλυβα μετάλλων για 10M 33kv τη γραμμή μετά |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | 33kv ηλεκτρική δύναμη Πολωνός γραμμών μετάδοσης για τον πύργο πόλων χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Επεξεργασία Surgace | galvanization και πίσσα |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ανοχή του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Πάχος | 5mm |
| Ύψος | 80FT |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μήκος | 75ft |
|---|---|
| Πάχος | 4mm |
| Υλικό | Q235 |
| Σχέδιο | ενάντια στο βαθμό 8 eartnquake |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ REQUESTMENTS ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ Η ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |