| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Υλικό | Q345 |
| παράδοση | 20-30 ημέρες |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Μάρκα | MilkyWay |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική ενέργεια Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 110KV |
| κοστούμι για | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |