| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τάση | 10-550kv |
| Ύψος | 1080FT |
| coloe | Προσαρμοσμένη |
| Υψος | 12 μ. |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | ζεστή βαφή γαλβανισμένη σκόνη |
| Πάχος | 3mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Όνομα Προϊόντος | galvanization καυτής εμβύθισης 12m, διπλός πόλος δύναμης χάλυβα κυκλωμάτων για την ηλεκτρική μετάδοσ |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| όνομα | 25ft 100ft χαμηλοί valtage πόλοι χάλυβα των ΦΙΛΙΠΠΙΝΩΝ ηλεκτρικοί με τα όπλα γωνίας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | 25FT100FT |
| δοκιμής | Δοκιμή φορτίων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |