| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001: 2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization πίσσα |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Υλικό | GR50 |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization, πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| Φορτίο | 25kN |
| Πάχος | 5MM |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Τύπος | πόλος χρησιμότητας 8m 5KN υψηλός - ηλεκτρική πόλων προσφορά της Αφρικής ποιοτικών Q345 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |