| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ύψος | 13m |
|---|---|
| Ύψος βάθους | 2 m |
| Επιφάνεια κάτω από το έδαφος | Πίσσα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα δύναμης χάλυβα Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστή βύθιση |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| όνομα | Καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη μέση χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνού τάσης ηλεκτρική με το μονωτή |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |