| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα δύναμης χάλυβα Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Τύπος | δύναμη Πολωνοί 5mm χρησιμότητας χάλυβα 11m στρογγυλή πάχος για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 12m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός Πολωνών χάλυβα καυτής εμβύθισης επιθεώρησης για τη διανομή |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας ηλεκτρικοί Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | 10m 11m 11.9m στρογγυλή χρησιμότητα Πολωνός 5mm χάλυβα πάχος για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |