| Τύπος | 45FT 50FT HT Τύπος NGCP πόλος κοινής ωφέλειας για τον εγκεκριμένο προμηθευτή στις Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| όνομα | Γαλβανισμένο ηλεκτρικό Polygona 50m πόλοι etransmission Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | Γαλβανισμένη μέση χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα τάσης καυτής εμβύθισης με τον αγωγό αργιλίου 30000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Τύπος | ένα εμπορευματοκιβώτιο 30ft χρησιμότητα Πολωνός 40ft χάλυβα και ένα εμπορευματοκιβώτιο 35ft 40ft ηλε |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Γαλβανισμένο μέταλλο Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα 50ft 60ft 70ft 3T ύφος για τη μετά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | αγωγός αργιλίου Πολωνών ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα ιστών 16m υψηλός |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Τύπος | Γαλβανισμένο μέταλλο Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα 15m και 17m για τη μετά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Αριθμό μοντέλου | ηλεκτρικός πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Εκτιμημένη τάση | 69KV-550KV |