| Όνομα προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Τύπος | ηλεκτρικός πόλος ηλεκτρικού εξοπλισμού Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα φορτίων σχεδίου 11.88m 1200dan |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 11.88m-1200dan ηλεκτρικός πόλος ηλεκτρικού εξοπλισμού Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα φορτίων σχεδίου |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γύρω από τη μετάδοση δύναμης διανομής 35FT 40FT 45FT Πολωνοί γαλβάνισαν το σωληνοειδή χάλυβα Πολωνός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Ενιαίο κύκλωμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, πίσσα |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | 69KV οκτάγωνος γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός για τη μεγάλη φέρουσα μετάδοση φορτίων περιοχής πατωμάτ |
|---|---|
| πρότυπα περιλαίμιων | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνών επιφάνειας 815m NEA χάλυβας με το μονωτή |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |