| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | ASTM A123 |
| Σχήμα | Οκτάγωνος, σωληνοειδής |
| Πιάτο ονόματος | θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί ηλεκτρικής χρησιμότητας 110KV Polygonal |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |