| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλεκτρικό galvanizion καυτής εμβύθισης πόλων 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Γκαλβάνιση |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 13.8kv οι Φιλιππίνες γαλβάνισαν το χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 30FT |
| Τάση | 13.8KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |