| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
|---|---|
| Warrently | 15YEARS |
| Treatment | Bitumen |
| Surface Treament | Hot Dip Galvanization |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal ή στρογγυλός |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| γαλβανισμός | ASTM A123 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | Άμεσος θαμμένος πόλος Φιλιππίνες δύναμης χρησιμότητας δύναμης 65ft NGCP τυποποιημένος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Υλικό | μπορεί να προσαρμοστεί |