| Υψόμετρο | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Lifetime | 50 Years |
| Weight | 75 Kg |
| Color | Silver |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Welding | AWS D1.1 |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Color | Silver |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Ύψος | 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | γαλβανισμένο σκονών καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από την κορυφή |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |