| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας | παράγοντας ασφάλειας για τη διεύθυνση του κρασιού |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς slijoint |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ύφος | galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |