| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας | παράγοντας ασφάλειας για τη διεύθυνση του κρασιού |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς slijoint |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | πόλος δύναμης χρησιμότητας 9m 3.8mm ηλεκτρικός Μαλαισία με FRP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 9m 3.8mm |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 150 250 450 500kg |
| Όνομα Προϊόντος | Galvanization καυτής εμβύθισης ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |