| Ονομαστικό ρεύμα | 10-200 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10-220 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Ανεκτικότητα διαστάσεων | + - 2% |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10-200 |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10-220 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Ανεκτικότητα διαστάσεων | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Επεξεργασία επιφάνειας | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστή βύθιση |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |