| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | 69kv κωνικός χάλυβας σωληνοειδείς Πολωνοί μετάδοσης κατασκευής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα | ISO9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1,1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 10KV ~ 500KV HDG για τη γραμμή μετάδοσης δύναμης |
|---|---|
| Σχέδιο | Σχέδιο πελατών |
| Ύψος | 12m |
| Τάση | 10KV ~ 500KV |
| Επεξεργασία | Galvanization |
| Ονομασία | 10kv-220kv κωνικό 15m και 17m Steel Utility Pole ηλεκτρικός στύλος ισχύος για μεταφορά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 35FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Ειδικότητα | 35 FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Τύπος | Πολωνών φωτεινών σηματοδοτών χάλυβα 5mm - 16mm γαλβανισμένη πάχος πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | 40ft |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 130mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Τύπος | 69KV 28m οκτάγωνος γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός, μετάδοση Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| πρότυπα περιλαίμιων | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |