| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Welding | AWS D1.1 |
| Ονομασία προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | 12m 4000dan ηλεκτρική μετάδοση Πολωνοί δύναμης χρησιμότητας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη με τα εξαρ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 12m-4000dan |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 4000dan |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |