| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Μορφή | polygonal |
| Χρόνος Waranty | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Τύπος | Γαλβανισμένη 11.88m-1100dan χρησιμότητα Πολωνός Πολωνών χάλυβα s-500MC με τα πρότυπα της Γαλλίας |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| ΥΛΙΚΟ | Q345 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 9m |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Ειδικότητα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | Διάκριση IP65 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| όνομα | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τον υπαίθριο φωτισμό Πολωνός για τη μετάδοση 69kv, 50ft 60ft 70ft |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ονομαστικό ρεύμα | 220kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10KV-138KV |
| Ύψος τοποθέτησης | 14 μ. |
| Σχήμα | Στρογγυλό κωνικό? Οκταγωνικό κωνικό; Ευθεία τετράγωνο? Σωληνοειδές βήμα. Πολυγωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |