| Ονομασία | Γαλβανισμένο ηλεκτρικό Polygona 50m πόλοι etransmission Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Τύπος | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα με ενιαίο/διπλό Crossarm 5mm πάχος για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Τεχνητά υλικά |
| Ονομασία προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 12m Στύλος κοινής ωφέλειας με κωνικό, στρογγυλό ή πολύγωνο σχήμα για τη διανομή ενέργειας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4 χιλιοστά |
| Ταχύτητα ανέμου | 160 χλμ. την ώρα |
| Δωμάτιο για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | 69KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | HDG |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |