| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 27.5m 32m |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Τετάρτη | 10-220KV |
|---|---|
| Δωμάτιο για | Μετάδοση δύναμης |
| Υλικό | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυπυραμιδικός, στρογγυλός, πολύγωνος |
| Torlance Dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας | παράγοντας ασφάλειας για τη διεύθυνση του κρασιού |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς slijoint |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |