| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Δάχος | 110mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |