| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υψόμετρο | 8 μέτρα |
|---|---|
| Τετάρτη | Χαμηλή τάση |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | Q345 345mpa |
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή σχεδιασμός πελάτη |
| Τύπος σύνδεσης | τύπου ταφής ή φλάντζας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | η ελάχιστη δύναμη παραγωγής είναι 345Mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τάση | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Εγγύηση | 30 έτη |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αντίσταση του κλονισμού ή της δόνησης |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Εξουσία | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 500 KG |
| Ταχύτητα ανέμου | 33m/s |
| κοστούμι για | Μετάδοση δύναμης |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |