| Τύπος | 320kv 43m Galvanization καυτής εμβύθισης NGCP ηλεκτρικός πόλος Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα για τον π |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 133kv 30ft χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα μετάλλων 35ft και 40ft γαλβάνισε με την πιστοποίηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 11.9m - 940dan 3mm παχιά γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα με την αναρρίχηση της βαθμίδας |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα 15m και 17m για τη μετά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | αγωγός αργιλίου Πολωνών ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα ιστών 16m υψηλός |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 11.88m-1200dan ηλεκτρικός πόλος ηλεκτρικού εξοπλισμού Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα φορτίων σχεδίου |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Πόλοι χάλυβα NGCP χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων 80ft και 90ft ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνών επιφάνειας 815m NEA χάλυβας με το μονωτή |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Τύπος | ένα εμπορευματοκιβώτιο 30ft χρησιμότητα Πολωνός 40ft χάλυβα και ένα εμπορευματοκιβώτιο 35ft 40ft ηλε |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |