| Υψόμετρο | από 6 έως 15 μέτρα |
|---|---|
| Στυλ | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Τύπος | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ύφος | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Πάχος | 2.5mm |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 1000 χιλιοστά |
| Τύπο φωτός | τετραγωνικό φως |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ξεπεράστε |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστή βύθιση |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | YiXing |
| Τύπος | Ταφή |
| treament επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση του τόπου | YIXING |
| Τύπος | Η ταφή |
| επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |