| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 27m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 27m |
| Ύψος | 27m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Επιφάνεια | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| κοστούμι για | οδική διαφήμιση αερολιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| treament επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | Ο τύπος φλαντζών προσάρμοσε το 100 γαλβανισμένο FT μονο πύργο Πολωνού για τη διανομή επικοινωνίας |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 30.5m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 30.5m |
| Ύψος | 30.5m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |