| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | OEM Steel Utility Pole for Transmission Line Project - ύψος 10m, πάχος 2,75mm, σχήμα οκταγώνου, στήρ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Ύψος | 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | γαλβανισμένο σκονών καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | πόλος χρησιμότητας 8m 5KN υψηλός - ηλεκτρική πόλων προσφορά της Αφρικής ποιοτικών Q345 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | από 6m σε 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu Yixing |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τάση | 220KV-550KV |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ, ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Τύπος | Υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τάση | 220-500KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Warrently | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |