| Υψόμετρο | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ύφος | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| όνομα | ηλεκτρικό γαλβανισμένο φορτίο σχεδίου Πολωνού 2000kg χάλυβα 45100FT Φιλιππίνες NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 45100ft |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| όνομα | 11m 2section 3.8mm παραδοσιακή στήλη της Μαλαισίας με FRP και την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | δύο τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| Υψόμετρο | από 6 έως 15 μέτρα |
|---|---|
| Στυλ | Ζυγισμένα με ζεστή βύθιση |
| Τύπος | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Υλικό | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής | 50 χρόνια |
| Εγγύηση | 15 χρόνια |
| Δύναμη | 10-550kv |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |