| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| ύψος | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| όνομα | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| όνομα | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα της Μαλαισίας ηλεκτρική ισχυρή με FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Ύψος | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός των Φιλιππινών τύπων φλαντζών 30.5m |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος Φιλιππίνες φλαντζών 30.5m |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | GR 65 μετάδοση δύναμης Πολωνών γραμμών μετάδοσης 11.9m 33kv Πολωνοί σωληνοειδής Πολωνός για το υπερυ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | GR65 11.9m |
| Ύψος | 11.9m |
| thickenss | 320mm |
| Φορτίο σχεδίου | Απαίτηση πελατών |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Υλικό | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Η διάρκεια ζωής | 50 χρόνια |
| Εξουσιοδότηση | 15 χρόνια |
| Δύναμη | 10-550kv |
| Δάχος | 1-30 mm |