| όνομα | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα γαλβανισμένου χάλυβα Πολωνός με την αναρρίχηση των βαθμίδων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός, εμπορικοί Πολωνοί 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
|---|---|
| Σχεδιασμός | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
| Ύψος | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| όνομα | Τυποποιημένος 15m ηλεκτρικός πόλος χάλυβα στηλών της Μαλαισίας με FRP και τα σημάδια |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 15m 510kg 2sections |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| όνομα | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m με FRP για τη γραμμή διανομής |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 7.5m |
| Ύψος | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510 |
| όνομα | 90FT 2 segements άμεσος πόλος χάλυβα ενταφιασμών ηλεκτρικός μονοπωλιακός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 90FT 2 segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| όνομα | ηλεκτρική στήλη μετάδοσης 11m 3.8mm 2section FRP Μαλαισία |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 2 τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | τυποποιημένη ηλεκτρική στήλη ενταφιασμών 2000kg Φιλιππίνες NGCP 70FT άμεση |
|---|---|
| Ύψος | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Φορτίο σχεδίου | 2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | Οκτάγωνος ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή 69KV διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 69kv |
| Ύψος | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Φορτίο σχεδίου | 500kg 750kg |
| όνομα | Οκτάγωνη χαμηλή τάση 69KV 20FT90FT χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή μετάδοσης διανομής ισχύ |
|---|---|
| Ύψος | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | 12m 800daN 1600daN άμεσος πόλος χάλυβα ενταφιασμών ηλεκτρικός μονοπωλιακός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 11.9m-ένα παράγραφος 12m-δύο τμήμα |
| Ύψος | 12m |
| thickenss | 3 χιλιοστά |
| Φορτίο σχεδίου | 800daN 1600daN |