| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| MOQ | ένα εμπορευματοκιβώτιο ή δείγματα |
|---|---|
| μορφή | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Όρος τιμών | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
| Ανοχή | +/-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | 14m 2500dan 2 ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός, γαλβανισμένος Πολωνός ενταφιασμών Segements άμεσος μονοπωλ |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 14m 2500dan |
| Ύψος | 14m |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |
| όνομα | ο τύπος 3 χάλυβας Πολωνός φλαντζών 90FT Segements γαλβάνισε Πολωνό μονοπωλιακό με την πίσσα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος 3 φλαντζών 90FT Segements |
| Ύψος | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2500dan |
| Ονομασία | πύργος αργιλίου κεραιών ιστών πόλων 18m 20m βαρέων καθηκόντων τηλεσκοπικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τηλεσκοπικός πόλος |
| Ύψος | 18m 20m |
| Πάχος | 6mm 8mm |
| Λιμάνι | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα |
| Ύψος | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |