| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη ζωγραφική σκονών καυτής εμβύθισης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη ζωγραφική σκονών καυτής εμβύθισης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη ζωγραφική σκονών καυτής εμβύθισης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Matrerial | Q235, Q345, Gr65 |
|---|---|
| Μήκος | 6m15m |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| εφαρμογή | Αστραπή |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |