| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 30.5m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 30.5m |
| Ύψος | 30.5m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα Προϊόντος | Επίγεια ράβδος |
|---|---|
| Υλικό | χαλκού επενδεδυμένη χάλυβα |
| Τύπος | Περασμένος κλωστή ή επίπεδο ή δειγμένος |
| Χρήση | υπόγεια |
| Πάχος στρώματος χαλκού | 0.254mm, 0.33mm, 0.5mm, 1.0mm |
| Τύπος | Υπαίθρια διαφήμιση Billboard |
|---|---|
| Χρήση | Εξωτερική |
| Πίξελ | 16 mm |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO |