| Όνομα Προϊόντος | ο υπαίθριος φωτισμός 30m γαλβάνισε τον υψηλό ελαφρύ πόλο ιστών για το γήπεδο ποδοσφαίρου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Πάχος τοίχων | 6 mm |
| Σχήμα | Polygonal |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Υλικό | Q345 |
| Colar | οποιοδήποτε |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλής πόλο φως ιστό |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Πιστοποιητικό | /BV/ISO |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 33m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός πάρκων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTMA 123 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Αξεσουάρ | rasing σύστημα |
| βάρος ανύψωσης | 100kg-300kg |
| Τοπ επιφάνεια | τύπος επικεφαλής πλαισίων |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Επίστρωση σε σκόνη |
| Όνομα στοιχείου | υψηλός ιστός Πολωνός 40m |
|---|---|
| Αξεσουάρ | rasing σύστημα 300kg |
| Φορτίο ελαφρύ | 15 KG |
| Τοπ επιφάνεια | τύπος επικεφαλής πλαισίων |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Επίστρωση σε σκόνη |
| Όνομα στοιχείου | 45M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Αξεσουάρ | rasing σύστημα 300kg |
| ελαφρύς | 15kg κάθε φως |
| Τοπ επιφάνεια | τύπος επικεφαλής πλαισίων |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Επίστρωση σε σκόνη |