| Όνομα στοιχείου | υψηλός ιστός Πολωνός 40m |
|---|---|
| Αξεσουάρ | rasing σύστημα 300kg |
| Φορτίο ελαφρύ | 15 KG |
| Τοπ επιφάνεια | τύπος επικεφαλής πλαισίων |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Επίστρωση σε σκόνη |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός αθλητικών κέντρων πόλων ιστών multisidedl 50m με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 25-40 μέτρα |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Color | white ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |