| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός αθλητικών κέντρων πόλων ιστών 35m polygonal υψηλός με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Στυλ | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ιστών 35m κωνικός υψηλός για το φως αθλητικών κέντρων με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Στυλ | mgalvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 150km/h |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ύψος | 20 μέτρα |
|---|---|
| Ενεργοποιήστε τον τύπο | Rasing και χαμήλωμα του τύπου |
| Αξεσουάρ | καλώδια χαλύβδινων συρμάτων |
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Επίστρωση σε σκόνη |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός πόλων ιστών γηπέδου ποδοσφαίρου 30m με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός πόλων ιστών γηπέδου ποδοσφαίρου 35m με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | 25m ύψος 8mm υψηλός ιστός Πολωνός λεωφόρων αγορών πάχους με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Τύπος | πόλος χάλυβα |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός αθλητικών κέντρων πόλων ιστών 35M Polygonal υψηλός με το φως συστημάτων HPS βαρούλκων |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | 25m ύψος 8mm υψηλός ιστός Πολωνός λεωφόρων αγορών πάχους με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | ο υπαίθριος φωτισμός 30m γαλβάνισε τον υψηλό ελαφρύ πόλο ιστών για το γήπεδο ποδοσφαίρου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Πάχος τοίχων | 6 mm |
| Σχήμα | Polygonal |