| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλής πόλο φως ιστό |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ανοχή | +/2% |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ξεπεράστε τον τύπο | Ενιαίος ή διπλός ξεπεράστε |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Από τη φλάντζα ή χωρίς φλάντζα |
| Ελαφρύ Wattage | 30w 60w στο φως των οδηγήσεων |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός πόλων ιστών γηπέδου ποδοσφαίρου 45m με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός plaza πόλων ιστών 25m concial υψηλός με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Τύπος | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός αθλητικών κέντρων πόλων ιστών 40m polygonal υψηλός με το βαρούλκο |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |