| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| προϊόντα | Σφραγίζω-στον υπαίθριο οδηγημένο γαλβανισμένο επίδειξη υψηλό ιστό Πολωνός χάλυβα για το φωτισμό αερο |
|---|---|
| Voltage(V) εισόδου | 220V |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| Voltage(V) εισόδου | 220V |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| safty Facor | 1.8 |
| Voltage(V) εισόδου | 220V |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| safty Facor | 1.8 |
| Voltage(V) εισόδου | 220V |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | 25m 3 τμήματα υψηλός φωτισμός Πολωνός 15 ιστών HDG * 2000w για το φωτισμό αερολιμένων |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| safty Facor | 1.8 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός πάρκων |
| Ταχύτητα ανέμου | 33m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTMA 123/Ο EN ISO 1461 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160KM/S |