| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510MM |
| Σχήμα | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Γαλβανισμός | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Ονομασία | πύργος αργιλίου κεραιών ιστών πόλων 18m 20m βαρέων καθηκόντων τηλεσκοπικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τηλεσκοπικός πόλος |
| Ύψος | 18m 20m |
| Πάχος | 6mm 8mm |
| Λιμάνι | πάντα Σαγκάη |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υλικό | Q345 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 8 μέτρα |
| Προστατευτική ποιότητα ανθεκτική σε ηλεκτροπληξίες | Αξία Ι |
| Η ανθεκτική στη διάβρωση απόδοση του περιβλήματος | ΚατηγορίαⅡ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Τροφοδοσία | Solar/AC |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q345 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | φωτισμός των δρόμων |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |