| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Τροφοδοσία | AC |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm) | 100 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm) | 100 |
| Όνομα Προϊόντος | η σκόνη 15m έντυσε τον υψηλό ιστό Πολωνός με τη σταθερή σκάλα για το φωτισμό πάρκων |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86um |
| Υλικό | Q345 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Torlance Dimenstion | + - 2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |