| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| ORIJIN | Jiangsu Yixing |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τάση | 220KV-550KV |
| Σχήμα | ΚΥΚΛΟΣ, ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Τύπος | Υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τάση | 220-500KV |
| Υλικό | Gr65 |
| Warrently | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| όνομα | Ο τύπος φλαντζών προσάρμοσε το 100 γαλβανισμένο FT μονο πύργο Πολωνού για τη διανομή επικοινωνίας |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος φλαντζών 100ft 3 τμήματα |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 27m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 27m |
| Ύψος | 27m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης φωτισμός ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |