| Υλικό | Gr.65 |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλβανισμός ζεστού ισχίου |
| Galvanization πρότυπα | ASTMA123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |
| Σχήμα | 8SIDE |
| Ονομαστικό ρεύμα | 220kV |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 10KV-138KV |
| Υλικό | Gr.65 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλβανισμός ζεστού ισχίου |
| Galvanization πρότυπα | ASTMA123 |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Μήκος | 12 μ. |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 850DAN |
| Συντελεστής ασφάλειας | 1.0 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 220kV |
| Ονομαστική τάση | 69KV |
| Υλικό | Χάλυβας, GR65, με τη δύναμη 460mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | Αίτημα πελάτη |
| Υψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Topdiameter | 60 Mm |
|---|---|
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Color | white ,silver |
| Welding | AWS D1.1 |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |