| Πρότυπο | ISO 9001 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Πρότυπο | ISO 9001 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 16μ |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Weight | 75 Kg |
| Product Function | Transmission Line |
| Warrenty | 30 Years |
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
|---|---|
| Color | Silver |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Treatment | Bitumen |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Όνομα Προϊόντος | Galvanization καυτής εμβύθισης ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Galvanization καυτής εμβύθισης ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Τύπος | Ευθύς Πολωνός, εκτατός Πολωνός, στροφή Πολωνός |
| Σχεδιασμός | Σχέδιο που προσαρμόζεται |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |